Reklamy jedině SEM!
Chceš být SB?
Navštivtě můj druhý BLOG!


  


     

Leden 2011

Nashii-chan is dead!

13. ledna 2011 v 20:17 | Nashime Gaze Tokio Kouyou |  oznamy
Omlouvám se, že jsem tady tak dlouho nebyla... neni to tim, že bych už neměla nápady o čem psát. Okolo j-rocku se toho dá napsat hodně, ale teď už jsem zase nekdo jinej...

... víte... já už tenhle styl totiž neposlouchám tak jako dřív... už mi ta hudba nic neřiká, nepůsobí na mě tou silou, která ze mě vždycky vymáčkla všechen smutek... celej ten rok a půl jsem věděla, že k tomu jednou dojde... že přestanu j-rock poslouchat a čim víc jsem myslela do budoucnosti a přisuzovala si tenhle styl, tim víc mě něco odrazovalo... taky je pravda, že už nemůžu vydržet ten nátlak a posměšky okolí.... když jsme měla prezentaci na GazettE, všichni se mi pak posmívali a dokonce i učitelka a já už to nemohla vydržet! 

...víte... je hudba, kterou se naučim poslouchat (viz. rap a j-rock) a hudba ke který mě to táhne a vzhledem k tomu, že já neumim poslouchat víc stylů najednou je to jasný.... asi to mnohým z vás láme srdce a já rozumim vaší lítosti.... tenhle blog tu byl poměrně dlouho (když uvážim kolik jsem jich už měla a jak dlouho všechny vydržely...) 

Takže tenhle článek je poslední......

Vaše Nashii-chan
Vzpomínejte v dobrém, denně jí na hrob noste kytky, ale nebrečte pro ní! Byla jen člověkem, jehož tělo i duše časem doslouží... nemějte lítost a nebojte se, že by se měla v pekle špatně. Dobrou noc!

*zavřela oči, usmála se a naposledy vydechla*